Linas Bielinis - profesionalus fotografas

Esu profesionalus fotografas iš Vilniaus. Specializuojuosi žmonių fotografavime bei įamžinu jų nesuvaidintas emocijas.
Jau vaikystėje atradau save fotografuodamas peizažus, todėl mane pažinti galima ir šioje srityje.

Iki pat 2016 metų, tai labai stipriai atsispindėjo mano darbuose. Tais pačiais metais pabaigiau fotografijos studijas – “reklamos fotografiją” ir naujai atradau aistrą fotografuoti žmones.

Jau  apie 8 metus dirbu šioje srityje iš kurių 3m. – profesionaliai. Kiekviena diena šiame darbe man atneša daug naujos patirties, kurią kaupiu bei dalinuosi su savo mokiniais – individualių mokymų metu. Tikiu, kad nuotraukos gali Jums padėti… Taip! Versle, darbe ar net ieškant savo gyvenimo žmogaus. Dirbu su svarbiausiomis žmonių akimirkomis ir linkiu Jums kuo daugiau jų patirti!

Tai gali padėti mane pažinti geriau

Knygos

  • ”Užteks mąstyti! Veik! Rask jėgų padaryti tai, kas kitiems atrodo neįmanoma” – Robert Anthony;
  • “Likimo dėsniai, arba trys žingsniai į laimę ir sėkmę” – Oleg Gadeckij; “Lyderystė.
  • Kaip vadovauti pasitelkiant emocinį intelektą” – Goleman Daniel, Boyatzis Richard, McKee Annie;
  • “Turtingas tėtis, vargšas tėtis” – Robert T. Kiyosaki.

Maistas

 Stengiuosi vartoti kuo mažiau perdirbtą ar kitaip apdorotą maistą. Gausūs pusryčiai ir lengva vakarienė (bent 3 val. iki miego) palaiko organizmą neapsunkūsį.

Ritmas

  • Keliuosi anksti.
  • Bėgioju rytais, o kartais vakarais (4 km., 11km.)
  • Visada planuoju (net ir laisvalaikį) ir taip kuriu sveiką rutiną. 

Kai planuoji savo veiksmus visada žinai, ką turi daryti ir taip papildomai neapkrauni smegenų galvodamas hmm…- ką dar čia reikia padaryti?

Žmonės

Ž. Butkevičius,
D.Ražauskas,
V.Jančiauskas,
D. Kantakevičius,
Ž. Sadauskas.

Citatos

“Jei tu nori keist pasaulį – keisk pirmiau save” (FOJE – “Paskutinis Traukinys”);

“Jei problemą galima išspręsti, vadinasi, nėra jokio reikalo dėl jos jaudintis. Jei problema neišsprendžiama, jaudintis dėl jos beprasmiška” (Dalai Lama).

Atsiliepimai

“Nerealios fotkes. Ir juokėmės ir verkėm. Kokios naturalios akimirkos pagautos. Maladec tu! Aciu tau labai. Rekomenduosime kitiems.” 

Aistė Ir Shuey

“Esu dalyvavęs keliose fotosesijose, todėl lyginant galiu pasakyti, kad Linas tikrai įdeda daug darbo į detales, kiekvienas kadras yra gyvas ir gražus. Tai daugiau nei fotosesija. Tai ir gerai praleistas laikas, geri prisiminimai ir patirtis. Ačiū Linui už nuostabų darbą ir užfiksuotas gražias akimirkas.”

Andrius Peteržikas

“Šiandien – Padėkos diena, puiki proga padėkoti šauniam fotografui Linui! Jeigu norite įamžinti savo šventę kokybiškomis, kūrybiškomis ir nepakartojamomis akimirkomis – ieškokite Lino! Draugiškas, malonus, besišypsantis Linas tikrai profesionalus fotografas. Nuoširdžiai esame dėkingi už Mamytės Jubiliejaus foto sesiją Pažaislio Vienuolyne.”

Egle Bollinger

“Viskas tiesiog puiku! Fotografas ne tik stengiasi gerai įamžinti kadrus, bet ir palaiko gerą emociją, palinksmina! Viskas tiesiog super, tikrai rekomenduoju!!”

Airina Majauskaitė

“Rekomenduoju! Nuostabus fotografas ir profesionaliai atlikti darbai. Malonus bendravimas, kuris fotosesiją paverčia tikru malonumu ir leidžia jaustis laisvai, mėgautis atliekamu darbu. Ačiū už įamžintas mūsų šeimos akimirkas kalėdinėje fotosesijoje. Tik geriausi atsiliepimai!”

Greta Sadonytė

“Ačiū už nuostabias įamžintas mūsų sūnaus pirmąsias Kalėdas. Esate labai malonus ir profesionalus. Nuotraukos pranoko mūsų lūkesčius. Tik geriausi atsiliepimai. Rekomenduoju visiems!”

Dovilė Vasiliauskienė

“Puikus fotografas! Rekomenduoju. Net tik gerai atlieka savo darba, bet ir dideli demesi skiria detalems bei rūpimiems klausimams aptarti.”

Gabrielė Gavutytė

D.U.K

Taip. Esu įsikūręs Kalvarijų g. 127 Vilnius (Contrast studio).

Pagal Jūsų poreikius pasiūlau vietą fotosesijai.

Drąsiai sakau, kad pavyks 99% ir viliuosi, kad pakeisiu požiūrį į fotosesijas. Visada dirbu su idėja, kad fotosesija yra smagu, įdomu ir net informatyvų. Per fotosesiją ir iki jos daug papasakoju, tai reiškia, kad būsime pasiruošę. Lieka smagioji dalis. Netikite, kad taip viskas paprasta? Paskambinkite man ir sulaužysiu visus nusistovėjusius stereotipus. 🙂 

Pirmiausia turite nurodyti savo poreikius. Jeigu nežinote kaip viskas vyksta ir tai jums pirmas kartais viską išsamiai papasakosiu ir supažindinsiu su visa fotosesijos eiga.

Taip, bet jos skirtos naudoti fotosesijoms studijoje.

Dirbu su profesionalia įranga. Šiuo metu fotografuoju su Canon 5D Mark lV.